Všetky kategórie
ENEN
O nás

O nás
plyn JinHong Spol., s.r.o

Jinhong Gas Co., Ltd. je integrovaný dodávateľ plynu s intenzívnou ochranou životného prostredia, ktorý sa špecializuje na výskum a vývoj plynu, výrobu, predaj a servis. Po viac ako 20 rokoch prieskumu a vývoja spoločnosť vytvorila sieť dodávok plynu a služieb s kompletnými kategóriami, rozumným usporiadaním a spoľahlivou distribúciou, ktorá môže poskytnúť zákazníkom v oblasti elektronických polovodičov, medicíny a zdravia, úspory energie a ochrany životného prostredia, nové materiály , nová energetika, výroba špičkových zariadení a ďalšie odvetvia s viac ako 100 druhmi plynu v troch kategóriách: špeciálny plyn, plyn vo veľkom a zemný plyn. Spoločnosť založila desiatky dcérskych spoločností po celej krajine a vydala sa na cestu skupinového fungovania. Spoločnosť bola v roku 2020 úspešne zapísaná do rady pre vedu a inovácie (kód akcií: 688106).

Kolektívna energia na obsluhu našich 6.8 milióna klientov a pacientov

 • 2,400+
  Zamestnanci v 28 krajinách

  Denne sa zaväzujeme zlepšovať a slúžiť našim zákazníkom

 • 350
  výskumník

  Denne sa zaväzujeme zlepšovať a slúžiť našim zákazníkom

 • 100+
  produkty výskumu a vývoja

  Spoločnosť vyvinula viac ako 100 produktov, ako napríklad elektronický špeciálny zemný plyn,.......

 • 10,000+
  Kooperatívni zákazníci

  24 rokov podnikových skúseností, spolupráca so zákazníkmi v rôznych krajinách

Spoločnosť má centrum výskumu a vývoja, laboratórium CNA a centrum na testovanie oceľových fliaš so silnou nezávislou schopnosťou výskumu a vývoja a kombinačnou schopnosťou priemyslu, univerzity a výskumných zdrojov. Ide o komplexné riešenie na vytváranie hodnoty pre zákazníkov.

Video zobrazenie spoločnosti Jinhong Gas Co., Ltd

Vďaka neustálemu obohacovaniu produktov, neustálej inovácii režimu dodávky plynu, silnej prepravnej sile a vysokokvalitným službám si Jinhong uvedomuje hodnotu za cenou pre zákazníkov a získal si rozsiahlu dôveru zákazníkov.

Základný koncept Jinhong

S hodnotami Jinhong ako jadrom a systémom Jinhong ako kódexom správania, potvrdzovaním hodnôt zamestnancov, povzbudzovaním snov zamestnancov, dosahovaním zamestnancov, zákazníkov a dávaním späť spoločnosti.

Zavedením operačného systému firemnej kultúry nech sa všetci členovia oddelenia stanú činiteľmi firemnej kultúry, aby sa realizovalo „zvýšenie morálky zamestnancov interne a formovanie imidžu firmy navonok“.

Konkrétne výsledky

Konkrétne výsledky

Závody Jinhong 7n na ultračistý amoniak a 5n5 s vysokou čistotou sú vybavené modernými zariadeniami s ročnou produkciou viac ako 12000 9000 ton a XNUMX XNUMX ton. Kvalita bola uznaná zákazníkmi v elektronickom priemysle a má vysoký podiel na trhu.

Horúce kategórie