Všetky kategórie
ENEN
Naše trhy

Naše trhy

Jinhong Gas poskytuje komplexné a komplexné riešenie dodávky plynu.
Pomôžte nám lepšie rásť vašej firme.

Vedúce postavenie na trhu
Vysoko kvalitný prívod plynu

Či už je vaša spoločnosť v polovodičovom priemysle, spracovateľskom priemysle, lekárskom alebo environmentálnom priemysle, Jinhong vám môže poskytnúť vysokokvalitné a konkurencieschopné dodávky plynu.

Jinhong gas je najväčším súkromným dodávateľom plynu v Číne s bohatými výrobnými linkami, profesionálnymi tímami a jednorázovou dodávkou kanálov, čo nielen zaisťuje konkurencieschopnosť vašej spoločnosti, ale tiež zvyšuje efektivitu vašej výroby.

 • nedefinované
 • nedefinované
Špičková dodávka vysokokvalitného plynu na trhu
 • Polovodič
  Polovodič

  Zákazníkom s integrovanými obvodmi / polovodičmi poskytujeme rôzne špeciálne plyny, ktoré sú potrebné pri technickom procese, ako je difúzia, litografia, nanášanie, leptanie, doping, čistenie atď.

 • LCD
  LCD

  S technologickým vývojom plochého panelového displeja potrebuje zákazník viac špeciálnych plynov a súvisiace odborné znalosti a skúsenosti, JinHong Gas poskytuje zákazníkom s plochým panelom širokú škálu špeciálnych plynových materiálov s aplikáciou dopingu, nanášania tenkých vrstiev, leptania a procesu čistenia komôr. .

 • LED
  LED

  V LED priemysle spoločnosť JinHong Gas roky poskytuje špeciálne plyny a súvisiace zariadenia. Sme hrdí na kvalitu, spoľahlivosť a konzistentnosť produktov.

 • fotovoltaický
  fotovoltaický

  Pre fotovoltaický priemysel sa špeciálny plyn JinHong používa vo fólii, polykryštalickom kremíku, kremíkových ingotoch a 3-5 zlúčeninách solárnych článkov, vrátane nanášania tenkých vrstiev, čistenia dutín, aplikácie nosného plynu.

 • výrobné
  výrobné

  Priemyselné plyny sú známe ako „krv“ priemyslu. Priemyselné plyny sú vo všeobecnosti veľmi žiadané, ale nevyžadujú vysokú čistotu. Veľké množstvo priemyselných plynov sa vyžaduje v metalurgii, oceli, rope, chemikálii, strojárstve, elektronike, skle, keramike, stavebných materiáloch, stavebníctve, spracovaní potravín, medicíne a lekárske a iné odvetvia,

 • lekársky
  lekársky

  Medicinálne plyny sú plyny používané pri lekárskych postupoch. Používa sa hlavne na terapiu, anestéziu, riadenie zdravotníckych zariadení a nástrojov. Bežne používané plyny sú: kyslík, dusík, oxid dusný, argón, hélium, oxid uhličitý a stlačený vzduch.

 • jedlo
  jedlo

  Plyn je široko používaný v potravinách. Pokiaľ ide o balenie, môže zabrániť oxidačnému znehodnoteniu potravín a zohrávať úlohu pri konzervácii. Okrem toho oxid uhličitý ako hlavná surovina perlivej vody dokáže veľmi dobre vylepšiť chuť nápojov, čo je jeden z dôvodov, prečo si veľa ľudí kupuje automaty na perlivú vodu domov.

 • ekologický
  ekologický

  Znečistenie životného prostredia a klimatické zmeny spôsobené rozsiahlym rozvojom a využívaním fosílnej energie zvýšili globálne obavy o energetické problémy a transformácia energie sa stala nevyhnutným trendom.

Horúce kategórie